NAUJIENOS
LT EN RU
ZOO MUZIEJUS

Vienintelis Lietuvoje ir rytų Europoje medžioklės trofėjų muziejus 

 

    Unikalus, analogų Lietuvoje ir rytų Europoje neturintis trofėjų muziejus stebina tiek eksponatų gausa, tiek įvairove. Dešimtyje pasaulio šalių sumedžioti egzotiniai gyvūnai – puiki pažintinė priemonė tiek vaikams, tiek suaugusiems.
    Čia išvysite dramblį ir žirafą, kurie pribloškia savo dydžiu, liūtus, zebrą, raganosį, beždžiones, krokodilą, įvairius paukščius  ir daug kitų egzotinių gyvūnų.

 

Kainynas čia >>

 

Zoo muziejaus darbo laikas: 11:00 - 19:00 val. 

Ne sezono metu: 12:00 - 17:00 val.   

 

 

Kviečiame užsukti į virtualų turą - spauskite čia.

 

GAMTOS PERLAS  

 

Safaris Karklėje - tai ispūdžiai visam gyvenimui!

 

    Jus nustebins sukaupta unikali paukščių kolekcija. Dar didesnį įspūdį paliks smalsūs vilkų žvilgsniai, išdidūs stumbrai, smaližė meškutė Laima, šernai bei stručiai. Safario metu lankytojai turės progą iš rankų pamaitinti danielius, tauriuosius bei Dovydo elnius ir briedę Meilę.

 

 

Darbo laikas: 11:00 - 19:00 val. 

Ne sezono metu: 12:00 -17:00 val.

 

*Telefonu galite rezervuoti vietas ir laiką - + 370 (618) 53 800

 
 

 Medžioklė 

 

    Medžioklė – vienas iš mano hobių,  kuriuo  užsiimu nuo 1982 metų. Per šį laikotarpį, be abejo,  susikaupė ne maža trofėjų kolekcija, bet namuose jų eksponuoti nebuvo galimybių. Todėl dar 1995 m. gimė mintis įkurti medžioklės trofėjų muziejų prieinamą visiems interesantams. Nuo tada visus trofėjus stengdavausi išsaugoti taip, kad galėtų pagaminti arba visą, arba bent pusę sumedžioto laimikio. Todėl, kad vien ragai ir iltys gali pasakyti apie žvėrį tik medžioklės žinovams, o paprasti lankytojai ar vaikai nesupranta, kas yra selekcinė medžioklė ir kokius gyvūnus galima, o kartais ir būtina, sumedžioti. Be to mūsų jauniausioji karta (vaikai) jau nežino iš kur atsiranda pienas, o laukinius gyvūnus mato tik dokumentiniuose ir  animaciniuose filmuose. 

    Pasiryžus investuoti į tokį muziejų, gailėtis neteko. Susidomėjimas didžiulis. Vien dėl to, kad daugiau nei dešimtyje pasaulio šalių sumedžioti egzemplioriai įkurdinti vienoje vietoje ir prieinami visiems. Kiekvieno gyvūno medžioklė, tai atskira istorija su savo įvykiais ir įspūdžiais, o kai kurių netgi labai ekstremali, reikalaujanti daug ištvermės, kantrybės ir pasiruošimo. Būtų laiko, tai galėčiau išleisti medžioklės istorijų knygą. O šiuo metu reikia užbaigti trofėjų aprašą. Taip pat planuoju dideliame ekrane rodyti įvairių šalių, kuriose medžiojau, gamtos vaizdus bei gyvūnus.

Pagarbiai, 
Antanas Bosas

 

Nuotraukų galerija

Naršydami Gamtosperlas.lt tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis.
 
Sutinku Skaityti plačiau